Kurumsal

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

GAMMA TECHNİCS olarak, Sürdürülebilir bir gelecek ve daha yüksek yaşam kalitesi için tüm faaliyetlerimizin çevre, insan ve toplum üzerindeki etkilerini titizlikle değerlendiriyor, etkilerimizi azaltmayı hedefliyoruz. Sürdürülebilirlik çalışmalarını EN ISO 9001:2015, EN ISO 14001:2015, ISO 45001:2018 ‘ten oluşan entegre yönetim sistemleri kapsamında değerlendiriyoruz.

ÇEVRE

GAMMA TECHNİCS olarak, Ürünlerimizin yaşam döngüsü boyunca optimum düzeyde verimli olması için çalışıyoruz. Ürünlerimizin geri kazanımını, yeniden kullanımını ve geri dönüşümünü teşvik ediyoruz. Olumsuz çevresel etkileri en aza indirecek malzeme ve teknolojiler seçiyoruz.

KALİTE

GAMMA TECHNİCS olarak, Her zaman Müşteri bakış açısıyla bakarak önceliklendirme yapar ve karar veririz. Çözümün yaratılmasından, üretimi, teslimatı, uygulanması ve bakımına kadar tüm yaşam döngüsü boyunca yenilikçi ve ödünsüz bir kalite sunar. Müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak için dijital, özelleştirilmiş ve öngörülü deneyime odaklanırız. Bu ilkeler; ISO9001 standardıyla uyumlu, verimli süreçler ve araçlarla sürekli ve titiz bir şekilde iyileştirdiğimiz, sağlam bir Kalite Yönetim Sistemi tarafından desteklenmektedir.

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

GAMMA TECHNİCS olarak, Mevcut kaynakları sorumlulukla kullanarak; Akıllı şehirler şebekeler ile uyumlu, yenilenebilir enerji kaynaklarını destekleyen verimliliği yüksek, daha az enerji tüketen ürün ve çözümler geliştiriyoruz.

VİZYONUMUZ

Sistemsel çözümlerle desteklenmiş karar alma süreçleriMüşteri beklentilerinin ötesinde sonuç odaklı ürün ve hizmet anlayışı Teknolojik gelişimin öncüsü ve müşterilerimiz adına uygulayıcısı olmak Güçlü sektör tecrübesine sahip yetkin ekibi ile müşterilerimiz için güçlü bir çözüm ortağı olmak.

MİSYONUMUZ

İleri düzeyde izlenebilirliği sağlayan güçlü ürün portföyü ile müşterilerimiz ve toplum için değer yaratan, kontrol faaliyetlerini sürdürülebilir kılan ve İnovasyonu teknoloji ile harmanlayarak son kullanıcı ile buluşturan çağdaş bir kuruluş olmak.

tr_TRTurkish
en_USEnglish tr_TRTurkish